Adsense Hakkında

Merhaba, popüler tarım com adlı web sitemde ciddi anlamda gelir sıkıntısı yaşıyorum. Sitemin içeriği tarım bilimleri üzerine kurulu, kopyala yapıştır içerik yok, içeriklerin tümü 500 kelimenin üzerinde, alt başlık kullandığım içeriklerde h2 etiketi kullanıyorum, neyse daha fazla uzatmadan kısacası; Yoast SEO ya uygun olmadan, onun süzgeciden geçmeyen içeriği paylaşmıyorum. Buna iç ve dış link ekleme de dahil :slight_smile: site için veriler berbat, hemen çıkma oranı, tıklama oranı vb değerleri artırmak için yapabileceğim başka bir şey yok gibi. Durum böyleyken reklam tıklama oranları da berbat, 9 ayda adsense den gelen toplam para 15 TL.Bunu artırmanın yolu nedir? İnsanları kandırmadan dolandırmadan hak ederek nasıl kazanç sağlanır? Biliyorum ülkede bilim ile ilgilenen kişi yok, hatta belki de buna sizler de dahilsiniz. Bilim demek, teknoloji demek, ancak ülkemizde teknoloji demek cep telefonu, oyun konsolu, TV, araba demek! Sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim .Adsense için önerilerinizi bekliyorum, iyi forumlar.